Tootegrupid
Kaubamärgid

PALO SANTO suitsutuspulk

Tootekood: 5888888882
Kaubamärk:
Hind:
2,00 €
Kogus: - +
Sarnased tooted
Tootekood: 08
5,80 €
Tootekood: 12
5,80 €

Taruvaigu ja kadaka viirukid. Eestimaised, 100% looduslikud, keemiavabad ja käsitööna valmivad taimesuitsused viirukid. Suitsusel kadakal on aromaatsed omadused, stressivastane ja rahustav toime, puhastab õhku. Taruvaik mõjub hästi hingamisteedele, annab suitsusele kadakale mesise lõhna. 10 tk pakis. Karbi mõõdud 6 x 6 cm.

Tootekood: 16
5,80 €

Palo Santo, kadaka ja lavendli põletuspulgad

 

Aromaatse Palo santo märksõnadeks on puhtus, maagilisus, imed;

Lavendli põletamine toob ruumi armastuse hõngu: märksõnadeks südamepiirkond, puhtus, turvalisus;

Kadakas rahustab, lõõgastab, iidne nõiataim.

 

Süüta tõlvik, ära lase leegiga pikalt põleda. Suitseva tõlvikuga liigu ruumis ringi või süüta see meditatisiooni ajal, samuti on smudge ideaalne kaaslane joogat tehes, viies sind sügavamale praktikatesse. Kui soovid rohkem suitsu, siis süüta tõlvik taas. Aseta tõlvik kindlasti tulekindlale alusele, selleks sobib näiteks abalone merekarp või muu tulekindel alus.

Tootekood: 555555888882
3,90 €

Rosmariinivesi on looduslik näovesi, 100% hüdrosool. 

Rosmariin sisaldab vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mis hooldavad nahka. Aitab hoida peanahka puhtana, mõnus ürdine lõhn. Pihustades peanahale, aktiveerib see peanaha verevarustust ja mõjub imeliselt juuksekasvule. 

Meie hüdrosool valmib Hiiumaa ürtidest, armastusega ise korjatud, aurutatud, villitud. Meie näoveele ei ole lisatud säilitusaineid. 

Hoida jahedas ja soovitavalt kasutada aasta jooksul. 

Pihustiga klaaspudelis, 100 ml. 

 

Tootekood: 108108
15,00 €